תתקשרו עכשיו
052-668-9492
Cart0Item(s)

סל הקניות שלך ריק

Product was successfully added to your shopping cart.

רשימת ציוד למתגייס קרבי

מתגייסים? מחשבות על רשימת ציוד למתגייס קרבי ולשירות כללי

הגיע הרגע המרגש להתייצב בלשכת הגיוס ולהיכנס סוף סוף לשרשרת החיול. סביב עניין הגיוס יש לא מעט מתחים בבית, שלפעמים מתנקזים להתעסקות אחת ויחידה והיא מה צריך לקנות לקראת יום הגיוס. בכל אתר ברשת תוכלו להשיג את רשימת הציוד המתבקשת. יש רשימת ציוד למתגייס קרבי ולצדן רשימת ציוד למתגייס לא קרבי. לכן לא נעסוק בעניין הרשימות, אלא יותר במחשבות העוסקות מסביב. כיצד להוציא את התפל מהעיקר, ולקנות את מה שצריך באמת.

ראשית חשוב לדעת שצה"ל מעניק כיום נקודות בדמות "כוכבים" לרכישת רשימת ציוד למתגייס, שבהם ניתן להשתמש במספר רשתות לביגוד. חשוב לדעת שאת נקודות הזכות הללו אפשר לנצל רק עד ליום הגיוס. לכן מומלץ להוריד לעצמכם מאתר המתגייסים את רשימת ציוד למתגייס לא קרבי או רשימת ציוד למתגייס קרבי, ולנצל את הנקודות הללו לרכישה.

אבל רגע לפני שאתם מסתערים על חנויות הרשת, כדאי לקחת כל אחת מהרשימות ולעשות מיון ראשוני, שיבחן עד כמה באמת נדרש לנו המרכיב הזה לצורך הגיוס. ההמלצה שלנו היא להתייעץ עם חבר או חברה שלא מזמן התגייסו ולשאול אותם עד כמה נחוצים הדברים. ומדוע חשוב להתייעץ דווקא עם מישהו שהתגייס לא מזמן? כיוון שהדברים בצה"ל משתנים, ומה שהיה נחוץ לפני חודשיים יכול מאוד להיות שלא יהיה נחוץ בהמשך.

והנה מספר כללים שכדאי לחשוב עליהם לפני הרכישה:

(1)  להימנע מקניית ציוד יקר ערך – לא מפני החשש שהוא ייגנב (אבל גם), אלא יותר מהסיבה שחלק גדול מרשימת הציוד נדרש לתקופת הטירונות בלבד. זכרו שמדובר בתקופה שנעה בין חודש (לחיילים שאינם קרביים) ונמשכת עד לתקופה של מספר חודשים (קרביים).

(2)  לחשוב על כל פריט בתוך הרשימה – האם באמת הוא נחוץ לי?

(3)  לדאוג שיהיה ברשותכם תיק מסודר של מסמכים, שיופרד משאר פריטי הציוד.

(4)  פחות לחשוב על מראה ויותר לחשוב על נוחות והתאמה לאזור שבו תהיו. תאמינו לי, כשיגיע שעת כיבוי האורות אף אחד לא ממש יסתכל איך אתם נראים בלבוש הפיג'מה. לכן חשוב שבגד השינה יותאם למזג האוויר, למבנה שבו תישנו ובעיקר בעיקר שיהיה נוח.

(5)  הצבא לא דואג לכלי רחצה. לא חייבים לרוץ ולקנות בקבוקונים קטנים למילוי נוזלי רחצה. מצאו לעצמכם דרך לרוקן בקבוקים קיימים ולהשתמש בהם. כשהמטרה היא לסחוב כמה שפחות משקל.

 

 

וואטסאפ לחצו כאן - אנחנו זמינים בוואטסאפ