תתקשרו עכשיו
052-668-9492
Cart0Item(s)

סל הקניות שלך ריק

Product was successfully added to your shopping cart.

ציוד למתגייסים

שלחי לי תחתונים וגופיות

השירות הצבאי טומן בחובו אתגרים רבים, הכוללים מסעות ארוכים, לינת שטח, ויציאה לפעילויות גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים במיוחד. ציוד תרמי הוא הכרח על מנת לשמור על חום הגוף, לבודד מזיעה, ויותר מכך, להרגיש הכי קרוב לבית, חמים ונעים. היערכות לרכישת  ציוד למתגייסים, הרשימה המלאה:   

חולצה/גופיה תרמית חמה ומכנס תרמי חם LEVEL 2

חולצה המתאימה למזג אוויר קיצוני במיוחד, בכל סוג של פעילות, ניתנת ללבישה ישירות על הגוף, מכילה שכבות פוליאסטר, לבידוד מיטבי ולנידוף זיעה, בעלת מגע נעים על העור. תלווה נאמנה את החייל והחיילת ביציאה למארבים, ופעילות בתנאי מזג אוויר קיצוניים במיוחד

ציוד למתגייס חליפה טרמית אקטיבית לנשים וגברים LEVEL 1

מתאימה למזג אוויר קריר ולכל סוג של פעילות, בעלת פתח לבוהן בקצה השרוול, תשתלב נהדר עם מד"ס הבוקר. מארז חורף מפנק למתגייס ולמתגייסת כולל בתוכו חליפה תרמית מחממת, שלישיית גרביים תרמיות מצמר מרינרו, חמות במיוחד, ונדרשות עד מאוד כציוד לחייל המתגייס בחודשי החורף. כמו כן, למארז מצורפת מגבת מיקרופייבר מעטפת עם כיס, בעלת יכולת ספיגה גבוהה, ומתייבשת במהירות, ללא בקטריות. (יתרון גדול, בעיקר, שלא בכל מקום, ניתן לייבש את המגבות בתליה ובשמש) 

מארז חורף מושלם למתגייס

ציוד למתגייס לצבא הכולל חליפה תרמית, חולצה תרמית מיקרופייבר LEVEL 1 , שלישיית גרביים מצמר מרינרו ומגבת מיקרופייבר מתייבשת מהר.מארז המעניק מענה מלא לכל פעילות, ונשמר כמו חדש לאורך זמן, החליפה התרמית מתכבסת ומתייבשת במהירות, ושומרת על חום הגוף, ואף מנדפת זיעה. גרבי מרינרו נבדקו ונמצאו או כמצוינות גם במזג אוויר קיצוני במיוחד.
המארז לחיילות כולל 2 חליפות תרמיות מחממות, מגבת מיקרופייבר ו3 זוגות גרביים. חם צוואר שחור מפליז, תקני, מפליז חם ואיכותי, שהופך גם לכובע צמר.

שרוול פליז- אחד המוצרים היותר חשובים לערכה למתגייס, הינו שרוול פליז העוטף את שק השינה, ומשמש גם כשמיכה, מגיע במארז מכווץ.

שק כביסה- הדרך היעילה ביותר לרכז במקום אחד כביסה מלוכלכת, שק כביסה, שאף אין צורך לרוקן, ושנכנס היישר אל מכונת הכביסה.

תיק כלי רחצה- הדרך הנוחה ביותר לרכז את כלי התגלחת, הצחצוח והקרצוף, מתאים במיוחד, בהליכות הארוכות אל מבני צורכי השעה.

תרמיל גב- על אף שהחיילים מצטיידים בתיק ביום הגיוס, ברוב המקרים, ובעיקר כאשר השירות נעשה ביחידות שדה, נדרש תרמיל גב, קשיח, המסוגלת לשאת מקל רב, נוגד מים, ובעל תאים נוחים. בוב המקרים, תיק זה ימשיך עם החייל/ת גם לטיול שלאחר הצבא.

כפפות- בין עם כפפות המאפשרות מגע במסכים, ובין עם כפפות פליז עם בטנה העשויות מ100% פוליאסטר מחמם במיוחד.

כל הציוד למתגייס לצבא נחש לתקני, וניתן ללבוש אותו מתחת למדי צה"ל הרשמיים ולהבטיח בכך שירות חמים ונעים!

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר באתר או להתקשר למספר 052-668-9492

  

 

וואטסאפ לחצו כאן - אנחנו זמינים בוואטסאפ